Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4800 відгуків
ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ОСІНЬ 2024
вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Мигдалю

Саджанці мигдалю купити оптом та вроздріб

Солодкий мигдаль (як дерево або чагарник) відомий людству з давніх часів, за цей час він встиг зарекомендувати себе тільки з позитивної сторони завдяки корисності для людського організму його плодів. В процесі висадки та вирощування саджанців мигдалю, плоди якого схожі на горіх, можуть виникнути труднощі. Якщо вивчити всі тонкощі вирощування саджанців горіха мигдалю заздалегідь, то дерево винагородить свого господаря багатим урожаєм і прекрасним видом.

Ви можете купити саджанці мигдалю в нашому інтернет-магазині Agro-Landing. Тут лише якісний посадковий матеріал, який ми доставимо вам Новою Поштою або кур’єром в будь-яку точку України. 

 

Особливості саджанців солодкого мигдалю

Саджанці солодкого мигдалю мають ряд особливих характеристик:

  • зріле дерево по висоті може досягати до 5-6 метрів, особливо великі види — 10 метрів;
  • дерева дуже красиво цвітуть, за красою цвітіння можуть затьмарити навіть сакуру;
  • серед мінусів — слабко розвинена коренева система, яка робить рослину чутливою до нестачі вологи, тому вимагає рясного поливу;
  • плодоносити починає на перший-третій рік, але веикі врожаї до 20 кг можна отримати вже приблизно на 9-й рік;
  • рослина морозостійка, зберігає свою життєдіяльність навіть при -25, в період цвітіння може витримувати мороз до -3.

Солодкі плоди горіха мигдалю можна їсти як у свіжому вигляді, так і використовувати в приготуванні різноманітних страв. Особливо часто саджанці горіха мигдалю застосовують у кондитерському мистецтві.

 

Що потрібно знати про посадку

Мигдаль саджанці віддає перевагу сонячним місцям, захищеним від сильних вітрів і протягів. Можна також вирощувати його у півтіні. Кращим ґрунтом вважається повітропроникний чорнозем, піщаний або суглинний ґрунт з високим вмістом вапна. Оптимальна кислотність - 7,7. Якщо земля на ділянці кисла, хлориста чи засолена, краще не висаджувати сюди саджанці мигдалю. Відмовтеся також від ділянки з високим заляганням ґрунтових вод. Вони можуть призвести до гниття кореневої системи, внаслідок чого мигдаль загине.

Займатися посадкою можна і навесні, і восени. На вибраній ділянці за 2 тижні до процедури необхідно підготувати посадкові ями розміром 50-70 см. Оптимальна глибина - до 60 см. Дотримуйтесь відстані між саджанцями 3-4 метри один від одного.

 

Схема посадки

Тепер ознайомимося зі схемою посадки мигдалю:

  1. У посадковій ямі зробіть дренажний шар. Підійде бита цегла або щебінь. Зверху насипте пісок.
  2. У кожну яму додайте грунтосуміш з піску, перегною і листової землі, а також родючого ґрунту. Можна сюди насипати суперфосфат і гній, що перепрів. Якщо ґрунт кислий, додатково внесіть доломітове борошно або вапно.
  3. Через 2 тижні можна висаджувати саджанці мигдалю. У центрі ями вбийте кілочок, який буде опорою для рослини. Він має височіти над поверхнею землі на півметра.
  4. Опустіть коріння саджанця в глиняну бовтанку, після чого розмістіть його в ямі. Почніть присипати ґрунтом, щоб коренева шийка мигдалю виявилася трохи вищою за рівень поверхні землі.
  5. Ущільніть ґрунт і полийте водою.
  6. Після того, як волога вбереться, підв'яжіть саджанець до опори і нанесіть шар мульчі з торфу або сухої землі. Але зверніть увагу, що мульча не повинна торкатися кореневої шийки рослини.

 

Тонкощі догляду за насадженнями

Мигдальний горіх - рослина не дуже вимоглива. Але все одно йому потрібно приділяти достатньо уваги. Правила догляду прості:

  • Поливайте дерева, коли ґрунт біля коріння підсихає. Достатньо одного відра води на кожен мигдаль. При нестачі поливу скорочується період цвітіння та обсяг урожаю, тому слідкуйте за рослинами.
  • Навесні вносьте підживлення мигдалю у вигляді плодоносного гною, що перепрів, а восени можете додати таке добриво як суперфосфат і сірчистий калій.
  • Регулярна обрізка рослини є важливою, тому не забувайте позбавлятися сухих і хворих гілок. Не завадить також провести декоративну обрізку.
  • Мигдаль дуже піддається впливу сірої гнилі, тому потрібно намагатися виконувати профілактику від захворювань. Заражені гілки обов'язково видаляйте.

Це основні моменти, які потрібно знати про догляд за мигдалем. Виконуйте їх і у вас обов’язково вийде виростити красивий та урожайний сад мигдалю на власній ділянці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner