Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4800 відгуків
ВІДКРИТО ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ НА ОСІНЬ 2024
вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Глоду Декоративного

Глід декоративний - це деревоподібний чагарник або невисоке дерево, що входить у велику родину Рожеві. Він відомий своїми корисними лікарськими властивостями, але характеризується відмінною декоративністю. Глід вирощують як дерево, чагарник і навіть мініатюрний бонсай. Рослини порівняно невибагливі до умов, тому практично не викликають проблем у садівника. 

Необхідно тільки глід декоративний купити гарної якості та підібрати для них відповідне місце. Небагато праці та зусиль - і ви виростите красиву, міцну рослину з відмінним потенціалом цвітіння та плодоношення.

 

Умови для посадки глоду декоративного 

Глід декоративний віддає перевагу родючим ґрунтам, багатим на гумус. При цьому він непогано росте і на бідних піщаних ґрунтах, а от постійно вологі, важкі він категорично не переносить. Чагарник також любить тепло та сонце. У таких умовах він чудово цвіте і плодоносить, так що постарайтеся вибрати найкращу місцевість. Враховуйте, що коренева система у глоду глибока. Він погано переносить пересадку. Відразу варто вибрати для нього постійну ділянку.

Саджанці декоративного глоду зазвичай висаджують навесні, як тільки прогріється ґрунт. Між екземплярами залишають від 1 до 2 м, якщо планується вирощування декоративними групами. У разі формування живоплотів достатньо дистанції в 50 см.

Посадковими ямами займаються заздалегідь. Підготуйте їх за такою схемою:

  1. Викопайте яму глибиною та шириною приблизно 70 см;
  2. Вийняту землю змішайте з перегноєм, листовим ґрунтом, торфом та компостом. Сюди можна внести вапно, щоб підвищити лужну реакцію;
  3. На дні ями зробіть шар дренажу із щебеню або крихти цегли;
  4. Засипте живильний субстрат і налийте у яму води.

Залишити лунки можна на кілька тижнів. У день посадки трохи розпушіть ґрунт у ямі, поставте саджанець і почніть присипати землею. Коренева шийка повинна залишатися на одному рівні з ґрунтом. Посадку завершують гарним поливом та мульчуванням пристовбурного кола.

 

Правила догляду за декоративним глодом

Заходи переважно стандартні. Полив здійснюється не часто, а при необхідності. Під час систематичних дощів достатньо лише одного внесення води на місяць. На дорослий кущ потрібно 10 л води. Якщо настав час посухи, поливайте рослину частіше. Не забувайте також розпушувати ґрунт у пристовбурному колі, щоб повітря надходило до кореневої системи.

Протягом вегетаційного періоду глід декоративний підгодовують лише один раз перед цвітінням. Можна використовувати розчин коров'яку. Його вистачить на весь термін вегетації.

Іноді рослини зазнають нападів захворювань та шкідників. Особливо глід вразливий для борошнистої роси, коричневої плямистості, попелиці. Використовуйте покупні фунгіциди та інсектициди, щоб боротися з проблемами.

 

Великий асортимент посадкового матеріалу глоду декоративного

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір саджанців різноманітних рослин. Переглядайте каталог з глодом декоративних сортів, дізнавайтеся ціни та оформляйте покупку. 

Якщо вам потрібна допомога щодо вирощування рослин, уточнення умов оплати або доставки, звертайтесь до наших менеджерів. Проконсультуємо з усіх питань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner