Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
5059 відгуків
Посадіть свій майбутній врожай цієї осені разом з нами!
вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Буддлеї

Буддлея - квітковий чагарник сімейства Норичникові. Квіти рослини на вигляд нагадують грона бузку, тому його ще називають осіннім бузком. Палітра будлеї дуже різноманітна - від білих і рожевих до бузкових та малинових відтінків. Численні сорти дозволяють садівникам та ландшафтним дизайнерам створювати різні композиції з рослин, за що вони і цінуються. Ще один плюс буддлеї в тому, що з вирощуванням особливих складнощів немає. Але все одно важливо дотримуватися рекомендацій щодо посадки саджанців і догляду за ними, щоб виростити розкішний чагарник.

Інтернет-магазин Agro-Landing не просто дає вам можливість саджанці буддлея купити за доступними цінами, а й з радістю допоможе втілити вашу мрію про красивий сад в реальність.  Наш агроном допоможе вам обрати ті рослини, які чудово підійдуть саме для вашої ділянки. 

Поспішіть замовити саджанці будлеї за вигідними пропозиціями!

 

Сортове різноманіття саджанців буддлеї

На сьогодні існує чимало сортів буддлеї, які різняться за формою цвіту,кольором та розміром. Ось найпопулярніші серед них:

  • Буддлея Давида Роял Ред - високорослий чагарник, що вирізняється довгими китицями цвіту до 40 сантиметрів, які забарвлені в насичений червоний відтінок.
  • Буддлея Давида Нано Блю - світлолюбний чагарник з широкими гілками та довгими китицями суцвіть синьо-фіолетових відтінків.
  • Буддлея Давида Уайт Профьюжн - ще один високорослий чагарник з темно-зеленим листям та яскраво-білими китицями, що з’являються на рослині в період цвітіння. 

 

Посадка буддлеї: нюанси та особливості

Запорука успішного вирощування - вибір місця під саджанці будлеї. Чагарник любить сонце, тому віддавайте перевагу ділянці без протягів і сильних вітрів. Ґрунт повинен бути поживним, в міру вологим. Бажано з нейтральною кислотністю. Але слідкуйте, щоб надмірної вологи не було, оскільки саджанці буддлеї можуть згнити і загинути.

 

Рекомендації щодо схеми посадки буддлеї

Висадку планують на весну, коли минула загроза заморозків.
Що стосується схеми посадки, висаджуються саджанці буддлеї таким чином:

  1. Зробіть посадкові ями розміром приблизно 40х40 см. Глибина має бути на 20 см більше обсягу кореневої системи.
  2. На дні ями сформуйте дренажний шар заввишки 10-15 см. Сюди насипте суміш садового ґрунту з мінеральними добривами та компостом.
  3. Сформуйте горбок з ґрунту і поставте саджанець. Коріння рослини розправте і обережно присипте ґрунтом.
  4. Ущільніть ґрунт, полийте пристовбурне коло і накрийте шаром мульчі. Можна використовувати компост.

Зверніть увагу! При посадці коренева шийка розсади буддлеї повинна розташовуватись на рівні з поверхнею землі.

Зважайте на те, що рослина сильно розростається, тому між саджанцями потрібно залишати достатньо простору.

 

Рекомендації щодо догляду за буддлеєю

Догляд за буддлеєю нескладний. Дотримуйтесь кількох основних правил:

  • Полив. Поливайте саджанці буддлеї під час тривалої посухи. При цьому використовуйте відстояну воду. На 1 дорослий кущ відра буде достатньо. Але поливайте під корінь, а не на листя;
  • Підживлення. Добриво вносьте кілька разів за сезон. Перше підживлення потрібне після появи бруньок. Підійде гній чи перегній. Перед цвітінням та під час цього процесу використовуйте мінеральні добрива;
  • Обрізка. Обрізка буддлеї - питання спірне. Деякі садівники не рекомендують робити це, хоча пошкоджені гілки все ж таки варто видаляти.
  • Укриття на зиму. Оскільки рослина південна, з морозостійкістю у неї не все гаразд. Важливо добре підготувати буддлею до зимівлі. Насамперед обріжте пагони, щоб виключити обмороження. Потім зробіть укриття, бажано сухе. Для цього зробіть каркас з металу або дерева і натягніть на нього водонепроникний матеріал у 2 шари, насипавши між ними сухе листя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner