Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4200 відгуків
УВАГА, ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОТЯЗІ 8-10 РОБОЧИХ ДНІВ!
вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Бузини

Бузина - це чагарник, який відноситься до роду квіткових сімейства адоксові. У природі ця рослина зустрічається у регіонах з помірним та субтропічним кліматом. Оскільки в Україні комфортні погодні умови, багато садівників без проблем вирощують саджанці бузини на своїх ділянках. Бузина не тільки є декоративною, але й має цілющі властивості. Суцвіття бузини містять корисні кислоти, вітаміни, цукри. Ягоди в своєму складі мають глюкозу та фруктозу, вітамін С та інші важливі речовини. Навіть листя рослини корисне! 

Щоби саджанці бузина купити гарної якості, замовляйте посадковий матеріал в інтернет-магазині Agro-Landing. Ми доставимо ваше замовлення в найближчі терміни у надійній упаковці. Доставка здійснюється Новою поштою та кур’єром по всій території України.

 

Що варто знати про посадку бузини

Бузина досить витривала, але все одно краще підібрати для неї потрібне місце. Бажано посадити саджанці на добре освітленій ділянці. Бузина зростатиме і в півтіні, але в такому разі декоративні якості куща погіршуються. Що стосується ґрунту, краще віддати перевагу родючим слаболужними суглинкам. Кислий ґрунт варто заздалегідь розкислити вапном.

Сусідство з бузиною не тільки нешкідливе, а й корисне, оскільки вона виступає як захисник від комах. Ця рослина має фунгіцидні властивості — тобто відлякує шкідників. Якщо посадити саджанці бузини поруч із плодово-ягідними культурами, проблем із комахами буде набагато менше.

 

Рекомендації щодо посадки бузини

Тепер розглянемо безпосередньо алгоритм посадки рослини:

  1. Викопайте посадкову яму на глибину близько 50-60 см. Важливо, щоб кореневій системі було просторо.
  2. Сюди насипте грунтосуміш із родючого ґрунту, органічного та фосфорно-калійного добрива.
  3. Поставте на ґрунт саджанець, розправте коріння та присипте землею.
  4. Утрамбуйте землю біля рослини та добре полийте.

Щоб волога швидко не випарувалася, рекомендується накрити пристовбурне коло шаром мульчі. Мульчування дозволить вам рідше поливати саджанець бузини, а також призупинить зростання бур'янів.

 

Поради щодо догляду за бузиною

Бузина чуйна на турботу, тому варто приділяти їй увагу. Дотримуйтесь таких рекомендацій щодо догляду:

  • Навесні фарбуйте штамб і підстави скелетних пагонів вапном, щоб не з'явилися опіки від сонця, що палить. В цей же час рекомендується обрізка пошкоджених гілок, також варто обробити рослину від захворювань та шкідників.
  • Виконуйте полив кожного куща бузини так, щоб земля не була надмірно вологою. Пересихання ґрунту теж не можна допускати. Намагайтеся підтримувати помірну вологість протягом усього літа.
  • Розпушуйте землю біля кущів, одночасно видаляючи бур'яни.
  • Восени, після того, як ви зібрали ягоди, виконайте санітарну обрізку бузини. Наприкінці вересня бажано також перекопати ґрунт навколо стовбура та внести підживлення.
  • Щойно випаде перший сніг, накидайте його під кущ бузини. Так ви захистите рослину від холодів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner