Саджанці чайно-гібридної троянди Мері Енн (Rose Mary Ann)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (95) 193-91-11
- +380 (93) 193-91-11
🎬 Огляд саджанців троянди
Перегляньте наше відео, щоб побачити, як виглядають саджанці троянди перед відправкою. Здорові, міцні та готові дарувати врожай!
📦 Пакуємо з любов’ю
Ми пакуємо кожен саджанець так, ніби веземо його собі. Надійна упаковка гарантує — жодних зламаних гілок чи сухих коренів.
| Назва лат. | Rose Mary Ann |
| Назва | Троянда Мері Енн |
| Оригінатор | Tantau, Німеччина, 2010 |
| В/Ш куща | 40-70 / 60 см |
| Забарвлення квітки | абрикосово-помаранчева |
| Розмір квітки | 10 см |
| Аромат | середній |
| Форма квітки | ажурно-ностальгічна |
| Стійкість до хвороб | висока (+++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Дуже красива троянда, цвіте суцвіттями, по 5-7 штук. Квіти мають старовинну чашоподібну форму, часто – квартировані. Пелюстки мають своєрідний помаранчевий, абрикосовий відтінок, зовнішні червонуваті. За час цвітіння дещо змінюють колір. Квітки великі, діаметром приблизно 10 см. Дощу не бояться. Цей сорт троянди нагадує Chippendale, але відмінності все ж є. Так, квіти Mary Ann мають більш яскраву і інтенсивне забарвлення. Троянда пахне дуже приємно, аромат солодкий, з фруктовими нотами (особливо відчувається запах персика). Висота куща невелика, приблизно 40-70 см, ширина – до 60 см. Листя блискучі, зелені. Вона володіє високою стійкістю до хвороб (+++). Морозостійкість USDA: Шоста зона. Чудова троянда для саду.
Саджанці чайно-гібридної троянди Мері Енн (Rose Mary Ann) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Агролендинг.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Корисні поради:
- при посадці троянд, 100% приживлюваність забезпечать укорінювачі, такі як: Чистий лист, Корневін.
- для подолання стресу після пересадки необхідно провести: обробку Епіном або Бурштиновою кислотою.
- для швидкого зростання потужної кореневої системи, садівники використовують: Стимулятор росту коріння GRANDIS
- для ефективного знищення шкідливих організмів та профілактики захворювань використовують: Брунька, Актофіт и Фундазим.
- у весняний період і влітку підгодовують: Чистий лист для троянд
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті agro-landing.com.ua
Які переваги отримують покупці троянд:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Цвітіння з першого року після посадки |
![]() |
Більше 700 ексклюзивних сортів з найкращих розплідників світу |
![]() |
Саджанці в тубусі, готові до посадки цілий рік |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
- Ціна: 145 ₴
























