Датчик дощу Presto-PS, в упаковці - 1 шт. (7806)

- Немає в наявності
- Код: 7806
744,37 ₴
- +380 (95) 193-91-11Маргарита
- +380 (93) 193-91-11Олександр
Датчик дощу Presto-PS (7806) використовується в комбінації з електронними таймерами та контролерами та дозволяє автоматично відключати подачу води у разі винекнення опадів. Датчик реагує на винекнення опадів та відключає подачу води на полив.
У верхній частині корпусу є отвори для уловлювання крапель дощу, які змочують спеціальні диски, які від вологи набухають і тиснуть штоком на кнопку. Кнопка розмикає ланцюг та таймер не включає програму поливу.
Коли диски знов стануть сухими, вони стискаються, кнопка вивільняється і таймер поливу продовжує виконувати свої функції.
Датчик підключається до таймера поливу кабелем завдовжки 7 метрів. На кінці кабелю є штекер джек (jack). Датчик підходить для поливу таймерів, які мають відповідне гніздо. Таймери та контролери без такого гнізда, можна підключити видаливши штекер і з'єднати дроти безпосередньо з контактами для підключення датчика.
Переваги
- Датчик можна запрограмувати на спрацьовування за середньої суми опадів З мм, 6 мм, 12 мм, 19 мм і 25 мм.;
- Універсальний монтажний кронштейн із швидким затискачем;
- Не потребує додаткового обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Датчик дощу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабеля | 7 м |
| Одиниця | 1 шт |
| Об`єм | 0,003 м^3 |
| Об’ємна вага | 0,76 км/м^3 |
| Застосування | для контролерів і таймерів поліва |
| Тип встановлення | Зовнішній |
- Ціна: 744,37 ₴


