Саджанці троянди Жасмина (Rose Jasmina)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (95) 193-91-11
- +380 (93) 193-91-11
🎬 Огляд саджанців троянди
Перегляньте наше відео, щоб побачити, як виглядають саджанці троянди перед відправкою. Здорові, міцні та готові дарувати врожай!
📦 Пакуємо з любов’ю
Ми пакуємо кожен саджанець так, ніби веземо його собі. Надійна упаковка гарантує — жодних зламаних гілок чи сухих коренів.
| Назва лат. | Jasmina |
| Назва | Троянда Жасмина |
| Оригінатор | Kordes, Німеччина, 2005 |
| В/Ш куща | 150-200 / 100 см |
| Забарвлення квітки | бузково-рожева |
| Розмір квітки | 6-7 см |
| Аромат | сильний |
| Форма квітки | чашоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Троянда недавньої селекції Кордеса, з квітами ностальгічної форми, яка заслуговує, щоб її посадили на ділянці. Квітки красиві, бузково-рожеві, середнього розміру (6-7 см в діаметрі) чашевидні, з'являються в кистях по 10-15 шт. Цвітінння повторне, рясне, тривале. Аромат квіток сильний, солодкий, дуже приємний. Кущ висотою 150-200 см, шириною 100 см, добре розгалужений. Листя середніх розмірів, густе, злегка блискуче. Стійкість до хвороб хороша (++). Зимостійкість USDA: Шоста зона. Добре підходить для вирощування на підпірних стінках, опорах.
Саджанці троянди Жасмина (Rose Jasmina) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Агролендинг.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Корисні поради:
- при посадці троянд, 100% приживлюваність забезпечать укорінювачі, такі як: Чистий лист, Корневін.
- для подолання стресу після пересадки необхідно провести: обробку Епіном або Бурштиновою кислотою.
- для швидкого зростання потужної кореневої системи, садівники використовують: Стимулятор росту коріння GRANDIS
- для ефективного знищення шкідливих організмів та профілактики захворювань використовують: Брунька, Актофіт и Фундазим.
- у весняний період і влітку підгодовують: Чистий лист для троянд
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті agro-landing.com.ua
Які переваги отримують покупці троянд:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Цвітіння з першого року після посадки |
![]() |
Більше 700 ексклюзивних сортів з найкращих розплідників світу |
![]() |
Саджанці в тубусі, готові до посадки цілий рік |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
- Ціна: 145 ₴
























