Саджанці чайно-гібридної троянди Сеньйора (Rose Senorita)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (95) 193-91-11Маргарита
- +380 (93) 193-91-11Олександр
🎬 Огляд саджанців троянди
Перегляньте наше відео, щоб побачити, як виглядають саджанці троянди перед відправкою. Здорові, міцні та готові дарувати врожай!
📦 Пакуємо з любов’ю
Ми пакуємо кожен саджанець так, ніби веземо його собі. Надійна упаковка гарантує — жодних зламаних гілок чи сухих коренів.
| Назва лат. | Rose Senorita |
| Назва | Роза Сеньйорита |
| Оригінатор | Rosen Tantau, Німеччина, 2007 р |
| В/Ш куща | 80-100 / 90 см |
| Забарвлення квітки | ніжно-рожева |
| Розмір квітки | 10-12 см |
| Аромат | легкий |
| Форма квітки | келихоподібна |
| Стійкість до хвороб | хороша (++) |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
«Senorita» - це витончена чайно-гібридна троянда. Бутони класичної форми, нагадують келих дорогого, ігристого вина. Квіти при повному розкритті досягають 10-12 сантиметрів в діаметрі, володіють сильним ароматом справжньої, дамаської троянди. Забарвлення сорти Senorita вимагає особливої уваги, адже, поєднує два розкішних колір – ніжно-рожева серединка і кремові, бежеві, зовнішні пелюстки. Кущ виростає до 100-120 сантиметрів у висоту, має темно-зелене, шкірясту листя, добре підтримують зовнішній вигляд і насичений аромат навіть у зрізаному вигляді до двох-трьох тижнів. Сорт устойчив к морозам, и требуют незначительного укрытия, а также, растения полностью адаптированы к нашему климату.
Саженцы чайно-гибридной розы Сеньорита (Rose Senorita) Вы можете заказать на сайте интернет - магазина Агролендинг.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Корисні поради:
- при посадці троянд, 100% приживлюваність забезпечать укорінювачі, такі як: Чистий лист, Корневін.
- для подолання стресу після пересадки необхідно провести: обробку Епіном або Бурштиновою кислотою.
- для швидкого зростання потужної кореневої системи, садівники використовують: Стимулятор росту коріння GRANDIS
- для ефективного знищення шкідливих організмів та профілактики захворювань використовують: Брунька, Актофіт и Фундазим.
- у весняний період і влітку підгодовують: Чистий лист для троянд
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті agro-landing.com.ua
Які переваги отримують покупці троянд:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Цвітіння з першого року після посадки |
![]() |
Більше 700 ексклюзивних сортів з найкращих розплідників світу |
![]() |
Саджанці в тубусі, готові до посадки цілий рік |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
- Ціна: 135 ₴
























