Саджанці плетистої троянди Дороті Перкінс (Dorothy Perkins)

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (95) 193-91-11Маргарита
- +380 (93) 193-91-11Олександр
🎬 Огляд саджанців троянди
Перегляньте наше відео, щоб побачити, як виглядають саджанці троянди перед відправкою. Здорові, міцні та готові дарувати врожай!
📦 Пакуємо з любов’ю
Ми пакуємо кожен саджанець так, ніби веземо його собі. Надійна упаковка гарантує — жодних зламаних гілок чи сухих коренів.
| Назва лат. | Rose Dorothy Perkins |
| Назва | Троянда Дороті Перкінс |
| Оригінатор | Jackson&Perkins США, 1901 |
| В/Ш куща | 300/ 250 см |
| Забарвлення квітки | рожевий |
| Розмір квітки | 3 см |
| Аромат | слабкий |
| Форма квітки | блюдцевидна |
| Стійкість до хвороб | висока |
| Морозостійкість | USDA: Шоста зона |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 15-25 см |
| Упаковка | Прикрита коренева система (тубус) |
Дуже рясно цвітуча троянда. Каскади квіток звисають з сильнорослої рослини. Квітки махрові, розетковидні, дрібні, рожеві. Листя блискуче, темно-зелене. Досягає 3 м у висоту і 2,5 м завширшки. Виносить бідні грунту. Схильна до борошнистої роси.
У цієї плетистої троянди рожеві квітки, а в іншому вона дуже схожа на популярний малиновий сорт Excelsa. Махрові квітки 6 см в діаметрі, зібрані в пишні, красиво пониклі кисті, які з'являються на початку літа. Як і Excelsa, Dorothy Perkins підходить для вирощування на штамбі.Тим не менш сорт часто рекомендують для великих садів, де знайдеться місце як для одноразово квітучих плетистих троянд начебто Dorothy Perkins, так і для безперервно квітучих. Поліпшеним варіантом цієї троянди вважається сорт Super Dorothy (HELdoro), виведений Хетцелем в 1986 р. Ця в'юнка троянда довше цвіте і менше страждає від борошнистої роси.
Квітки яскраво-рожеві, блюдцеподібні, дрібні (3 см), густомахрові (90 пелюсток), злегка запашні, в суцвіттях по 30-40. Листя темно-зелене, блискуче. Шипи часті, гачкоподібні. Кущі до 4,5 м висотою з тонкими, гнучкими пагонами. Цвітіння дуже рясне протягом 30-40 днів, іноді повторюється (частина бутонів перед цвітінням, як правило, жовтіє і обсипається). Зимостійкий. Підходить для вертикального озеленення, дуже ефектний в штамбовій культурі.
Саджанці плетистої троянди Дороті Перкінс (Dorothy Perkins) Ви можете замовити на сайті інтернет - магазину Агролендинг.
Ми забезпечимо надійну упаковку (ПКС) і доставимо їх Новою Поштою у будь яке місто України.
Корисні поради:
- при посадці троянд, 100% приживлюваність забезпечать укорінювачі, такі як: Чистий лист, Корневін.
- для подолання стресу після пересадки необхідно провести: обробку Епіном або Бурштиновою кислотою.
- для швидкого зростання потужної кореневої системи, садівники використовують: Стимулятор росту коріння GRANDIS
- для ефективного знищення шкідливих організмів та профілактики захворювань використовують: Брунька, Актофіт и Фундазим.
- у весняний період і влітку підгодовують: Чистий лист для троянд
Детальніше про цей та інші товари Ви можете дізнатися на нашому сайті agro-landing.com.ua
Які переваги отримують покупці троянд:
![]() |
Якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Цвітіння з першого року після посадки |
![]() |
Більше 700 ексклюзивних сортів з найкращих розплідників світу |
![]() |
Саджанці в тубусі, готові до посадки цілий рік |
Чому купують у нас?

![]() |
Тільки якісний посадковий матеріал. |
![]() |
Гарантія сортності, маркування кожного сорту. |
![]() |
Продукція вирощена власноруч у приватному розпліднику. |
![]() |
Детальна інструкція по посадці до кожного замовлення. |
![]() |
Професійна консультація агронома. |
![]() |
Подарунок кожному замовленню від 300 грн. |
Пакування
![]() |
Безкоштовне пакування саджанців. |
![]() |
Збереження саджанців у вологому середовищі. |
![]() |
Гарантія високої приживлюваності, індивідуальний підхід до кожного замовлення. |
![]() |
Відсутність стресу при транспортуванні. |
Доставка і оплата
![]() |
Замовлення здійснюється на сайті або по телефону. |
![]() |
Відправка Новою Поштою 1-3 дні. |
![]() |
Відправка без передоплати (післяплатою). |
![]() |
Делівері (для габаритних вантажів). |
- Ціна: 145 ₴
























