Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4268 відгуків
УВАГА, ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОТЯЗІ 5-7 РОБОЧИХ ДНІВ!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Тсуги

Тсуга - вічнозелене дерево або чагарник, що належить до сімейства Соснові. У природному середовищі зростає на території Північної Америки. У наших краях складно зустріти на ділянках таку рослину, але приживається вона дуже добре. Достатньо придбати саджанці тсуги гарної якості, вивчити агротехніку посадки та правильно все виконати. 

У догляді дерево невибагливе, тож особливих труднощів з вирощуванням не буде. Також воно має відмінні декоративні якості і зможе гармонійно вписатися в озеленення практично будь-якого ландшафтного дизайну.

 

Рекомендації щодо посадки тсуги

Саджанці тсуги загалом невибагливі до догляду, але молодим рослинам потрібні максимально сприятливі умови. Найкраще культура почувається в рівномірно вологому дренованому ґрунті з достатнім обсягом поживних речовин. Кислотність може бути нейтральною або близькою до високої, тому при потребі обов’язково підкисліть ґрунт. Бажано, щоб на ділянці не було сильних вітрів та протягів, а також спекотного полуденного сонця. Тсузі не завадить легка півтінь.

 

Схема посадки тсуги: основні етапи

Посадку планують або на весну (квітень-травень) або на кінець літа (серпень-вересень). Висаджувати саджанці тсуги потрібно таким чином:

  1. Зробіть посадкову яму розміром вдвічі більше за обсяг кореневої системи саджанця. По глибині вона має бути мінімум 70 см.
  2. Засипте на дно пісок великої фракції, сформувавши шар приблизно 15 см. Це буде добрий дренаж для рослини.
  3. Підготуйте субстрат із дернової, листової землі та піску у співвідношенні 2:1:2. Можете також з'єднати ґрунт із компостом у однаковій пропорції.
  4. Насипте грунтосуміш у яму, поставте сюди саджанець і обережно присипте його землею. Важливо, щоб коренева шия була поглиблена.
  5. Коли посадка завершена, полийте тсугу 1 відром води. Після вбирання вологи сформуйте навколо стовбура шар мульчі з тріски або гравію.

Обов'язково дотримуйтесь відстані між деревами приблизно 1,5-2 метри. Так їм буде досить просторо для нормального зростання та розвитку.

 

Як доглядати за тсугою після посадки

  • Тсуга не терпить посуху, тому протягом спекотного періоду її потрібно регулярно поливати. Особливо негативно позначається брак вологи на молодих саджанцях, які можуть просто загинути. У дорослих дерев при дефіциті води виникає стрес: жовтіє хвоя, опускаються гілки. Отже, якщо довго немає дощів, раз на тиждень поливайте дерево.
  • Постійне внесення підживлення рослині не потрібне. Навесні та восени достатньо підгодувати тсугу компостом. Але в міру. Розведіть у 10 літрах води 200 г добрива та вилийте його під корінь.
  • Крім компосту, саджанці тсуги добре відгукуються на внесення добрив із калієм, фосфором. При цьому азот їм протипоказаний, тому у разі використання покупного добрива уточнюйте склад.

 

Магазин якісних саджанців Agro_landing

У нас ви знайдете посадковий матеріал різних рослин, навіть рідкісних для України. Якщо хочете посадити на своїй ділянці тсугу, оформляйте замовлення вже сьогодні. При покупці від 5 штук зробимо знижку! Доставка товару діє по всій Україні.

Поспішіть придбати якісні саджанці за вигідними цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner