Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4268 відгуків
УВАГА, ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОТЯЗІ 5-7 РОБОЧИХ ДНІВ!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Ожини

Ожина

Agro-Landing пропонує купити саджанці ожини за доступними цінами. У нас лише якісний посадковий матеріал, який чудово пристосований до українського клімату. У каталозі магазину є все як для досвідчених садівників, так і для початківців у цій сфері.

Ожина - відмінний варіант для вашої ділянки. Цей чагарник стане окрасою вашого саду та подарує вам смачні і корисні ягоди для всієї сім’ї.

 

Види саджанців ожини

Перш ніж купити ожину, варто ознайомитися із видами саджанців. Загалом їх поділяють на три групи:

  1. Росяники - мають довгі пагони.
  2. Ожина з пряморослими пагонами.
  3. Чагарники зі змішаними пагонами.

Усе це потрібно враховувати в умовах конкретної ділянки, щоби уникнути неочікуваних труднощів, адже пагони ожини по своїй довжині можуть варіюватися від 1 до 6 метрів. Що, в останньому випадку, не дуже добре підходить для невеликих ділянок.

В нашому інтернет-магазині ви можете обрати для себе різні типи ожин серед 1-річних, 2-річних та ремонтантних сортів

 

Етапи посадки саджанців ожини

Посадка ожини - це важливий процес, який впливає на подальший ріст і врожайність рослини. Він складається з вибору місця посадки, підготовки ґрунту і добрив та посадки.

 

Вибір місця посадки

Оберіть добре освітлене місце з гарним дренажем. Ожина садова любить сонячні ділянки і легкий, родючий ґрунт.

 

Підготовка грунту і добрив

Підготовка ґрунту складається із видалення бур’янів та каменів. Після того, як ви очистили ділянку, викопайте яму, відповідно до розміру кореневої системи саджанця. Додайте компосту або перегною до ґрунту перед посадкою, що допоможе підвищити його родючість та зберегти вологу.

 

Посадка

Перед посадкою перевірте також коріння ожини. Воно повинно бути здоровим і не пошкодженим. Занурте коріння на кілька годин у воду, щоб воно добре наситилося вологою. Ожина купити яку ви можете в нашому магазині, лише найвищої якості, тому ви можете бути впевнені у своїй покупці.

Поставте саджанець ожини у яму, тримаючи його на тому ж рівні, на якому він ріс у контейнері. Засипте коріння землею і обережно притисніть, щоб уникнути повітряних кишень.

 

Полив та мульчування ожини

Молоді саджанці ожини потребують регулярного поливу, особливо у перший місяць після посадки. З часом поливи скорочують, поливаючи лише в посуху та період плодоношення. 

Важливо! Використовуйте лише теплу воду, щоби рослина не отримала стрес від надмірно холодної води.

Для збереження вологи та насичення ґрунту поживними речовинами, використовуйте дренаж. Його потрібно робити до того, як з-під землі почнуть з’являтися нові пагони. 

 

Обрізка та формування кущів ожини

Весняна обрізка саджанців ожини дуже проста. Її проводять з санітарною метою, видаляючи підмерзлі та сухі пагони. 

А от як обрізати ожину восени? 

Ось кілька кроків, які слід дотримуватися при обрізці ожини восени:

  1. Після завершення плодоношення восени, видаліть ті пагони, на яких плоди вже дозріли. 
  2. Під час обрізки видаліть слабкі, пошкоджені чи хворі пагони. Це допоможе покращити циркуляцію повітря всередині куща та зменшить ризик поширення захворювань.
  3. Якщо пагони виростають занадто високо або в дуже густому порядку, скоротіть їх на третину або половину довжини. 
  4. З формуванням куща може бути корисно обрізати більш довгі або неконтрольовано ростучі пагони, щоб зберегти компактну форму рослини.
  5. Видаліть сухі листяні пласті, які відмирають восени. Це допоможе уникнути зараження хворобами та збільшити загальний гігієнічний стан рослини.
  6. Після обрізки можна застосувати обробку антисептиком або антимікробним препаратом на порізані місця, щоб запобігти виникненню інфекцій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner