Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4268 відгуків
УВАГА, ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОТЯЗІ 5-7 РОБОЧИХ ДНІВ!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Сливи

Саджанці сливи

Слива — мабуть одна з найпопулярніші плодові дерева в українських садах. Ми звикли до того, що це невибаглива культура, тому зазвичай пускаємо її вирощування на самоплив. Але до цієї процедури краще підходити серйозно: купити саджанці сливи гарної якості, підібрати під них потрібне місце, правильно посадити рослини та оточити їх турботою. 

У такому разі вдасться виростити справді здорові дерева з чудовим потенціалом урожайності. Причому ви можете вибрати різні сорти сливи. У нашому інтернет-магазині знайдуться і звичні види, і специфічні. Переглядайте каталог та оформляйте покупку.

 

Види слив

Розрізняють два види саджанців слив:

  • Ренклод відрізняються плодами великих розмірів, які мають круглу або овальну форму. М'якоть фруктів у м'яка і соковита. Не призначені для тривалого зберігання, тому їх краще вживати у свіжому вигляді. На нашому сайті представлені Ренклод Альтана, Ренклод Бове, Ренклод зелений і Ренклод Карбишева.
  • Угорки мають видовжену форму, добре відділяються від кісточок, мають щільну м'якоть і кисло-солодкий смак. Їх можна вживати як свіжими, так і використовувати для консервації або зберігати протягом довгого часу.

 

Особливості посадки сливи

Спершу потрібно підібрати для сливи оптимальне місце. Краще віддати перевагу сонячній ділянці, захищеній від вітрів і протягів. Ніякі дерево та чагарник не повинні кидати тінь на молоді саджанці сливи, тому висаджуйте їх із південного боку. Оптимальна відстань між екземплярами становить близько 3 метрів.

Слива любить родючий і добре дренований ґрунт нейтральної реакції. У будь-якому випадку ви можете покращити ґрунт під час посадки, тому особливо переживати щодо такого моменту не варто.

Тепер докладніше ознайомимося з тим, як висаджувати саджанці слив:

  1. Підготуйте посадкові ями принаймні за пару тижнів до посадки. Оптимальна глибина становить 50 см, а діаметр – близько 70 см.
  2. У центрі ями поставте пряму палицю, яка виконуватиме функцію опори.
  3. Насипте в яму грунтосуміш, що складається з родючого ґрунту та добрива. Сюди можна внести аміачну селітру, суперфосфат, хлористий калій. По можливості також додайте річковий пісок.
  4. Поставте саджанець рослини в яму, розправте коріння і почніть присипати землею. У міру засипання ґрунт втрамбовуйте.
  5. Коли посадка сливи завершена, вилийте під саджанець близько 4 відер води. Тепер залишиться замульчувати пристовбурне коло торфом. Шар мульчі запобігає швидкому випару води, а також призупинить зростання бур'янів.


Догляд за сливою після посадки

Догляд за саджанцями слив складається із стандартних процедур: полив, підживлення, обрізка, а також захист від шкідників та хвороб. 

 

Полив

Насамперед важливо якісно поливати саджанці слив. Ґрунт повинен бути зволожений на глибину близько 40 см. Особливо приділяйте увагу поливу під час літньої посухи. У такий період під кожне дерево виливають близько 5 відер води. Під час плодоношення сливи можна збільшити норму, але заливати рослини не варто. Це призводить до розвитку грибкових хвороб.

 

Підживлення

Приділяйте увагу підживленню рослин. Під час вегетації слива потребує азоту, калію, магнію та фосфору. Для заповнення нестачі цих елементів використовуйте сечовину та сульфат калію у розчині води. Після цвітіння можна застосовувати нітрофоску. Під час формування плодів ґрунт поливають розчином курячого посліду, що перебродив. В осінній період можна виконати позакореневе підживлення суперфосфатом та сульфатом калію.

 

Обрізка

Обов'язковою умовою гарного розвитку слив є видалення кореневої порослі. Інакше сильно знижується врожай. Викопуйте поросль або видаляйте гострим секатором пару разів за літо. Якщо потрібно, можна використовувати ці залишки для розмноження сливи.

 

Хвороби та шкідники

До профілактики від хвороб та шкідників на початку весни можна обробити дерева та ґрунт у приствольних колах бордоською рідиною. Можете використовувати покупні засоби, безпечні для плодових дерев.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner