Продавець AGRO-LANDING розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
4269 відгуків
УВАГА, ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ НА ПРОТЯЗІ 5-7 РОБОЧИХ ДНІВ!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

вул. Богданівська, 44, Львів, Україна
+380 (96) 003-54-54
+380 (95) 193-91-11
AGRO-LANDING

Саджанці Гібіскуса

Гібіскус - великий рід квітучих рослин. Чагарник належить до сімейства Мальвові. Родом він із Південно-Східної Азії. В Україні багато садівників теж вирощують гібіскус. Він культивується у вигляді штамбового деревця, трав'янистої рослини або чагарника, що досягає висоти до 150 сантиметрів. 

Створити красивий та квітучий сад з гібіскусами - не складно. Головне правильно посадити рослину та виконувати всі вимоги щодо її догляду.

 

Гібіскус: опис та основні характеристики

Гібіскус - красива рослина, яку мріє посадити на своїй ділянці кожен садівник. Ось його основні характеристики:

  • Листя гібіскуса яскраво-зелені з різьбленими краями, восени жовтіють, квіти поодинокі, воронкоподібні, прості. 
  • Діаметр 7–10 см, а у деяких сортів до 20 см. Забарвлення квіток різноманітне: рожева, біла, малинова, бузкова, коричнева, часто з очком в серединці. 
  • Прикрасою служать його чарівні золотисті тичинки, зрощені в довгу трубочку, яка визирає з квітки. 
  • Кожна квітка розпускається вранці, а до вечора закривається і припиняє своє життя. Однак на кущі величезна кількість бутонів і на наступний день з'являються все нові і нові дуже свіженькі квіточки. І так до осені. 
  • Цвіте рослина на пагонах поточного року, що дуже істотно, оскільки в разі ймовірного обмерзання частини пагонів у суворі зими ми не втратимо цвітіння. 

 

Посадка рослини у відкритий ґрунт: вибір місця та схема посадки

Саджанці гібіскусу добре ростуть на сонячних безвітряних ділянках, оскільки гібіскус дуже світлолюбний. До ґрунтів рослина невимоглива. Головне, щоб він був легким та поживним. У такому ґрунті вода безперешкодно діставатиметься до кореневої системи гібіскусу, що важливо для його нормального зростання та розвитку.

У відкритий ґрунт розсада гібіскусу висаджується навесні, після відступу заморозків. Рослина приживатиметься на новому місці протягом усього літа і зможе до зими акліматизуватися.

Схема посадки гібіскуса досить проста. Дотримуйтесь елементарної послідовності:

  1. Зробіть посадкову яму розміром, який буде в 2 рази більший за обсяг кореневої системи.
  2. На дні ями сформуйте дренаж з битої цегли або гальки. Оптимальна товщина – 15 сантиметрів.
  3. На дренаж насипте 10 см піску, потім близько 15 см компосту і знову 10 см піску.
  4. Паралельно з цим (або заздалегідь) підготуйте грунтосуміш із родючого ґрунту, піску та торфу у співвідношенні 2:1:4. Насипте це в яму.
  5. Обережно поставте саджанець садового гібіскуса на грунтосуміш, розправте коріння і почніть присипати землею. Злегка утрамбуйте.

Після посадки необхідно добре підгорнути рослину, щоб навколо неї вийшла виїмка. Сюди налийте трохи води та зачекайте, поки вона вбереться. Потім залишиться замульчувати пристовбурне коло, щоб волога повільніше випаровувалась.

 

Нюанси догляду за гібіскусом

Доглядати за цією декоративною рослиною досить просто. Основне правило – робити все вчасно. Стандартні заходи щодо догляду:

  • Полив - щоб саджанці гібіскуса не засохли, щедро їх зволожуйте. Особливо це необхідно робити у спеку. Намагайтеся не перезволожувати рослину, інакше вона може загинути. Поливайте його тоді, коли земля в пристовбурному колі повністю висохла;
  • Підживлення — першого року посадки вносити добрива не потрібно. Надалі рекомендується з червня по вересень двічі на місяць використовувати мінеральні комплекси з підвищеним вмістом фосфору та азоту. Восени додатково вносьте калійні добрива;
  • Обрізка - санітарну і омолоджуючу обрізку виконують на початку весни, поки не почався рух соку.

Саджанці гібіскуса можуть піддаватися нападкам павутинного кліща, попелиці, білокрилки. З хвороб рослині загрожує коренева гниль та хлороз. Для усунення шкідників можна використовувати інсектициди, а захворювання лікуються відповідними фунгіцидами.

 

Найкращі саджанці в інтернет-магазині Agro-Landing

Наш інтернет-магазин створений для аграріїв, фермерів, садівників-аматорів та всіх, хто потребує якісного посадкового матеріалу. Якраз планували саджанці гібіскус купити? Вибирайте нашу продукцію! 

У каталозі ви знайдете різноманітні сорти цієї популярної рослини. Тут ви можете вивчити детальний опис кожного виду та уточнити ціну. При покупці великої партії робимо знижки!

Доставка можлива до будь-якого населеного пункту України Новою поштою або кур’єром.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner