Клапанний бокс Presto-PS "Колодязь" large, в упаковці - 1 шт. (VB 0110)

- Немає в наявності
- Код: VB 0110
445,24 ₴
- +380 (95) 193-91-11Маргарита
- +380 (93) 193-91-11Олександр
Особливості
Клапанні бокси використовуються для побудови підземних систем автоматичного поливу і призначені для прихованого встановлення електромагнітних клапанів.
Дають змогу забезпечити швидкий доступ до обладнання і не порушують зовнішній вигляд ділянки.
Клапанний бокс large Presto-PS VB 0110 виготовлений з високоякісного пластику, стійкого до впливу дощу та ультрафіолету, надійно захищають встановлені в них клапани від впливу навколишнього середовища, і запобігають випадковому пошкодженню на відміну від зовнішньої установки.
Спеціальна форма і наявність ребер жорсткості роблять їх механічно міцними і довговічними. Крім установки клапанів можуть використовуватися для монтажу кранів або контролерів поливу.
Розміри боксу (Д/Ш/В нижня часина, зовнішній розмір) - 31/31/25 см, об'єм - 0,025 м3.
Переваги
- Простота встановлення;
- Швидкий доступ до встановленого обладнання;
- Висока міцність;
- Не псують зовнішній вигляд ділянки.
Застосування
- Монтаж електромагнітних клапанів;
- Встановлення кульових кранів;
- Встановлення електронних контролерів поливу .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,445 кг |
| Довжина | 31 см |
| Одиниця | 1 шт |
| Кількість у пакунку | 1 шт |
| Кількість виходів | 2 |
| Об`єм | 0,0015 м^3 |
| Об’ємна вага | 0,368 кг/м^3 |
| Застосування | для встановлення клапанів/кранів |
| Тип | клапанний бокс |
| Тип встановлення | підземний |
- Ціна: 445,24 ₴




